Haber

Yollardaki durum

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu güney ulaşım yolunda (Ankara istikametinde), Ispartakule gişeler ayrım kolunda köprü ortak çalışması yapılacak. Bu nedenle 26 Aralık Pazartesi günü saat 06:00’a kadar kavşak kolu daraltılacak ve ulaşım daralan şeritten sağlanacaktır.

İzmir-Çeşme Otoyolunun İzmir yönü, Zeytinler-Karaburun kavşakları 3-5. kilometre sağ şerit trafiğe kapatılarak 2. ve 3. şeritlerden ulaşım devam ediyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılmaktadır.

39-41 Kızılcahamam-Ankara yolu. kilometre, yol yapım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatıldı. Bu nedenle servis yollarından ulaşım tek şerit olarak sağlanmaktadır.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 7-9. Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22 kilometrelik üstyapı yenilemesi. Yolun kilometrelerinde yol yapım çalışması olması nedeniyle bu bölümlerde ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift taraflı olarak gerçekleşiyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip ve Osmancık kavşaklarında, farklı kotlardaki kavşak nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Mudanya-Gemlik yolunun 19-25’i. Köprülü kavşak yapım çalışmaları kilometrelerce devam ettiği için ulaşım servis yolundan devam ediyor.

Malatya-Sivas yolu 30-33. Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışmalardan dolayı ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Akseki-Manavgat yolunun 7-12. kilometre, yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu