Yaşam

Zuhal Topal ile Yemekteyiz Haftanın Kazananı Kim Oldu? 16 Aralıkta Yemek Yiyoruz Hangi Yarışmacı Kazanır?

Ekranların en yakından takip edilen yarışlarından biri de tabii ki Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz. Tansiyonunuz bir dakika bile düşmedi. Yarışma gündüz kuşağının sevilen yapımları arasında yer alıyor. Yarışmacılar hafta boyunca en yüksek puanı alarak yarışmanın galibi olmak için yarışırlar. Peki 16 Aralık Zuhal Topal ile Akşam Yemeği’nin kazananı kim oldu? Haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu?

Detaylar içeriğimizde…

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve büyük ilgi gören Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz. Seyircinin yakından takip ettiği yapımlardan biri olan yemek yarışması geniş bir izleyici kitlesine hitap etmektedir.

Yeni bölümleriyle dikkatleri üzerine çeken Yemek Yarışması sosyal medyada da gündem olmaya devam ediyor. Haftanın birincisi olmak için hünerlerini sergileyen yarışmacılar, 50 bin liralık büyük ödül için yarışıyor.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da 5 yarışmacı arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Ekranın başındaki izleyiciler haftanın kazananı kim diye merak etmeye başladı.

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz Haftanın kazananı belli oldu mu?

Zuhal Topal’ın sunduğu yarışta bu hafta da oldukça hareketli geçti. Tansiyonun bir an düşmediği yapımda tüm yarışmacılar kendi günlerine göre menülerini misafirlerine sundu. Levent Bey’in konuk olduğu son gün yarışmacılar ve Zuhal Topal’ın oylarıyla haftanın birincisi belli oldu.

16 Aralık Akşam Yemeğinin Kazananı Kim Oldu?

Yapılan oylama sonucunda Mürüvvet 25 puanla haftanın sonuncusu oldu.

Hafta sonunda toplam 33 puan toplayan Sevilay, 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu